خرید عسل طبیعی اصل و با ضمانت

خرید عسل طبیعی

نیروهای مجموعه عسل فا در سال پانزده صحرای مختلف گیاهی را در دست دارند و پس از اتمام شهد گل یک صحرا کندوه ها را به منطقه‌ای دیگر برده تا زنبور عسل ها همیشه از شهد گل و گیاه استفاده کنند.

متاسفانه مشاهده شده در فروشگاه‌ها عسل‌های تقلبی را به جای عسل اصلی به فروش می‌رسانند. فروشگاه عسل فا درست کاری و حلال خوری را همیشه سر لوحه کار خود قرار داده.

تنها روش تشخیص عسل طبیعی برگ آزمایش آن است و تضمین ما نیز برگ آزمایشگاه قابل استعلام می‌باشد. ما از عسل‌های خود اطمینان داریم و برگه آزمایش و برگه ضمانت نامه بازگشت وجه را همراه عسل برای شما ارسال می‌کنیم دیگه منتظر چی هستید. برای خرید عسل طبیعی در پایین عسل مورد نظرتان را سفارش دهید.

محصولات عسل فا

عسل طبیعی چگونه تولید می شود؟

هر زنبورعسل در طول عمر خود می‌تواند نهایتا 12/1 یک قاشق چای‌خوری عسل تولید کند.
برای تولید 1 کیلوگرم عسل حدود 1100 زنبور لازم است، و این تعداد زنبور باید بر روی حدود 4 میلیون گل بنشینند و مسافتی برابر 2 بار چرخیدن به دور کره زمین را طی کنند.
بسیاری از گیاهان برای گرده‌افشانی به حشراتی همچون زنبور نیاز دارند؛ و به همین دلیل است که برای جبران لطفشان، درعوض به آنها شهد می‌دهند!
در زمان تبدیل شهد به عسل توسط زنبور عسل به آن آنزیم های مفید دیاستاز اضافه می کنند. عسل طبیعی یک بمب ویتامین است که در خود : املاح معدنی, آنزیم ها, ویتامین ها, پروتیئین بسیاری دارد.

چرا خام بودن عسل مهم است؟

بهترین عسل طبیعی عسل‌های پردازش نشده و خام هستند. بعضی فروشندگان برای شکرک نزدن عسل آن ها را حرارت میدهند . حرارت علاوه بر از بین بردن تمام خواص عسل باعث تولید سمی به نام هیدروکسی متیل فورفورال میشود. عسل خام و طبیعی که در فروشگاه ما عسل فا ارائه می‌شود، بهترین نوع عسل است و حاوی آنزیم های پروبیوتیک مفید و اسید آمینه و ویتامین است.

چرا خرید از عسل فا ؟

تمامی عسل‌های مجموعه عسل فا طبیعی و حرارت ندیده هستند که برترین ویژگی ما نسبت به دیگر زنبوردارانی است که بعد از برداشت عسل برای جلوگیری از رس بستن عسل به ان حرارت می‌دهند.حرارت باعث از بین رفتن آنزیم‌های مفید عسل شده و خواص درمانی عسل را از بین می‌برد.

با خرید عسل طبیعی از ما هزینه ارسال و بسته بندیه محصولات فروشگاه اینترنتی عسل فا کاملاً رایگان می‌باشد و شما هزینه‌ای بابت ارسال پرداخت نمی‌کنید.

ارسال رایگان عسل

سوالات متداول

چطور عسل طبیعی را تشخیص دهیم؟

قطعی ترین روش برای تشخیص عسل طبیعی آزمایشگاه می باشد. و راه های تشخیص خانگی مثل دستمال کاغذی , کبریت و… روش صحیحی برای تشخیص عسل طبیعی نمی باشند.

نمونه ای از عسل خود را به آزمایشگاه معتبر ارسال کنید و درخواست انالیز و آزمایش عسل را داشته باشید. آنگاه متوجه فاکتور های مهم کیفیت عسل خواهید شد.

چطور از عسل شما مطمئن شوم؟

ما به همراه تمام عسل ها برگه آزمایش را ارسال میکنیم و ضمانت بازگشت وجه میدهیم زیرا از محصولات خود مطمئن هستیم. و شما میتوانید عسل را به آزمایشگاه ببرید. در صورتی که مشخص شد عسل طبیعی نیست. ما هزینه عسل و آزمایشگاه را کامل به شما بازگشت می دهیم.

چطور عسل ها نامگذاری می شوند؟

زنبور عسل از همه نوع گیاه و گل را گرده افشانی می‌کند. براساس تغذیه ای که زنبورها کرده اند عسل نام گذاری می شوند. مثلا عسل آویشن در منطقه ای که پوشش گیاهی آویشن زیادی دارد زنبورها بیشتر از آویشن تغذیه میکنند.